تبلیغات
Movies Download & Critics - عروسک
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید. با نظرات و تشویق های خودتان به سوی تبدیل این وبلاگ به وب سایتی با قابلیتهای بیشتر و سروهای قدرتمند و مستقیم هدایت کنید. با تشکر مدیر سایت.

یک درآمد اینترنتی بسیار آسان و راحت و صد درصد مفید و تضمینی که از طریق سرورهای خارجی پشتیبانی می شه که من خودم هم جزو اون هستم. شدیدا بهتون پیشنهاد می کنم.

نظرسنجی
لینك های این وبلاگ چقدر مورد استفاده هستند؟


لینك به ما / لوگوی دوستان
لینك به ما


لوگوی دوستان

آمار وبلاگ
سه شنبه 30 مهر 1387
عروسک
( یک کم به این حرف هام فکر کن تا به مسخره بودن همه چیز پی ببری و بفهمی که همه عروسکیم )

 

گاهی اوقات به این نتیجه می رسم که هیچ چیز مال من نیست . من , یک جزء از هیچ بزرگ دنیایی هستم که بدون هیچ دلیلی , و بدون هیچ اراده ای به اینجا تبعید شده ام . درون دست های من , سیب سرخ گاز زده ایست که نمی دانم چطور به دست من رسیده است و من همینطور سرگردان به همهمه های مبهم اطراف خویش گوش سپرده ام . محیط من را , هاله ای سیاه و غلیظ از دروغ پوشانده است . و بر فراز سرم , آسمانی به وسعتی که نمی دانم ، به وسعت ندانسته هایم و به رنگ آبی , که پس زمینه ی دست نیافتنی آن است مثل انتهای خواسته های بی انتهای من . اطرافم را آدم ها گرفته اند که هر کدامشان , مثل من , بدون اینکه بدانند برای چه , بر سنگفرشی از باقیمانده مردگانشان , قدم می زنند و گاهی هم , برای اینکه چیزی گفته باشند زیر لب زمزمه می کنند : چه هوای خوبی ! من جزء لاینفک دروغ ها و آدم ها و مردگانی هستم که بر سطح توده ای مدور بر مدار صفر درجه ای به مرکزیت نوری دست نیافتنی می چرخند . می دانم , روزی , به دلیلی که هیچ ارتباطی به من نخواهد داشت در حفره ای تاریک , که هیچگاه متعلق به من نخواهد بود در زیر سنگفرشهایی که خیلی زود , گذرگاه عابران بی خیال خواهد شد مدفون می شوم انگار نه انگار که بودنی برایم بوده است و انگار نه انگار که رفتنی . این موضوع نه به من مربوط می شود و نه به هیچ کس دیگر. این موضوع یک اتفاق ساده است . یک اتفاق ساده ی مسخره برای اینکه تنوعی باشد برای گریز از تکرار قدم زدن های  بیهوده و به گمانم کسی هم آن بالاهاست که نظاره میکند مردن تدریجی ام را ... از فراز آسمان لاجوردی دست نیافتنی

نوشته شده توسط ehsan ساعت 05:41 ب.ظ موضوع مطلب :‌ درد دل خودمونی ,

ویرایش شده در سه شنبه 30 مهر 1387 و ساعت 05:48 ب.ظ

لینك ثابت | نظر بدهید()


صفحات وبلاگ

This Template Designed By Theme.MihanBlog.Com And Davood Jafari